Vaša objednávka
obsahuje:

Čalúnenie nábytku, sedačiek, stoličiek

Nábytok Rosina nábytok nielen vyrába, ale aj čalúni. Keďže čalúnenie podlieha časom klasickému opotrebovaniu (sadanie, čistenie), treba ho po určitom období vymeniť. Ak ste investovali do drahej sedacej súpravy alebo stoličiek a nechcete kupovať nový nábytok, stačí si dať spraviť nové čalúnenie. Čalúnenie si môžete dať vymeniť aj vtedy, ak prerábate miestnosti v dome či byte a pôvodné čalúnenie vám neladí s interiérom.


Prečo čalúnenie nábytku u nás?

  • V Púchove máme vlastné štúdio, v ktorom sa môžete zastaviť a pozrieť si všetky látky alebo koženky. Látku teda nepozeráte cez internet, farby a vzory vidíte presne a presne viete aj čo si objednávate.
  • Široká ponuka vzoriek látok a koženky.
  • Keďže vyrábame nábytok, čalúnime si sami aj všetky naše výrobky. Máme teda bohaté skúsenosti, vďaka ktorým vám vieme poradiť pri výbere čalúnenia.

 

Čo všetko čalúnime?

Čalúnime staré stoličky, pohovky, sedačky, všetok nábytok, na ktorom sa pôvodné čalúnenie zodralo, opotrebovalo, alebo nie je už estetické. Cena je individuálna, záleží od náročnosti, metráže čalúnenia a pod.


Potrebujete nové čalúnenie?

Zastavte sa u nás v Púchove, alebo nám zavolajte. Ďalšie podmienky si dohodneme po kontakte s vami. Zatiaľ si pozrite naše vzorky látok a koženiek na čalúnenie.

Zobrazenie: