Nábytok pre obchodné a reštauračné zariadenie

Nábytok Rosina vyrába na mieru aj nábytok pre reštaurácie, kaviarne, koliby alebo bary. Nie je pre nás problém vyrobiť nábytok pre obchodné zariadenie alebo pre celú predajňu. Aj preto nás oslovili viaceré reštauračné či obchodné zariadenia, ktorým sme celý interiér zariadili a zladili do jedného tónu.


V prípade, že chcete štýlové zariadenie svojej predajne, kvetinárstva, butiku alebo kníhkupectva, neváhajte nás osloviť so svojimi požiadavkami alebo predstavami. Myslíme na všetky detaily a komponenty, takže okrem sedačiek a stolíkov sa sústredíme aj na barové pulty, police, panely, dekoračné skrinky, kreslá, stoličky či zábradlia. Vieme spraviť kvalitný policový systém do kníhkupectva alebo zariadiť pekárne spojené s kaviarňami. Zvládli sme moderné zariadenie predajne s kuchynskými doplnkami  a skutočne ľudový ráz sme dali aj kolibe, ktorá slúži ako reštauračné zariadenie.

 

Pozrite si naše referencie, inšpirujte sa a navštívte nás osobne v Púchove, prípadne volajte na čísla 0910 191 882 alebo 0903 512 196.