MagniProtect Wave

Ergonomický tvar vankúša z patentovanej pamäťovej peny Memoform. Poťah vankúša je ošetrený technologiou ViroStop, ktorá bráni výskytu akíivných vírusov a baktérií na vankúši a zabraňuje tak negatívnemu vplyvu patogénov na človeka. Účinky technológie ViroStop potvrdzujú medzinárodné normy ATCC a ISO.

 

 

Kolekcia: MagniProtect, Zdravotné produkty
Poťah: ViroStop
Snímateľný poťah: ANO
Prateľný poťah: 30°C
Vhodné pre: deti i dospelých
Zdravotná certifikácia: ANO
Rozmery: 60x43x11/10

 

 


PREČO ZVOLIŤ ZDRAVOTNÝ ANATOMICKÝ VANKÚŠ MAGNIPROTECT WAVE?

 

 • MagniProtect účinne bojuje proti vírusom a baktériám.
 • Vďaka unikátnej kombinácii vezikulárnej technológii a už overeného aktívneho striebra vzniká prostredie, v ktorom vírusy a baktérie nemajú potrebné živné faktory. Tým dochádza k minimalizácií výskytu aktívnych vírusov a baktérií a teda aj negatívneho vplyvu patogénov na človeka.
 • Vankúš poskytuje dokonalú anatomickú podporu a jedinečné uvoľnenie krčných svalov vďaka pamäťovej pene Memoform, ktorá sa prispôsobí tvaru hlavy aj krčnej chrbtice.
 • Je vhodný pre spanie na chrbte a na boku.
 • Poťah z látky ošetrenej technológiou ViroStop je snímateľný a prateľný (30°C). Antivirový a antibakteriálny účinok je garantovaný do 30 pracích cyklov. Potom sa účinok začína postupne znižovať.
 • Vankúše sú vyrobené v súlade s medzinárodnými normami a vlastnia certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP, najvyššiu zdravotnú certifikáciu v rámci EU - zdravotný produkt prvej kategórie.

 

 

PRE KOHO JE VANKÚŠ MAGNIPROTECT WAVE VHODNÝ?

 

 • Pre všetkých, ktorí majú obavu z baktérií a vírusov, ktoré sa v matracoch a vankúšoch bežne vyskytujú.
 • Pre osoby, ktoré majú zníženú imunitu a majú obavu z vírusového alebo bakteriálneho ochorenia. Prípadne pre tých, ktorí vírusové alebo bakteriálne ochorenie prekonali a chcú mať lôžko čisté a bezpečné.
 • Virusy a baktérie môžu zásadným spôsobom ovplyvňovať naše zdravie. Vďaka jich absencii na matraci, toppere, vankúši alebo plachte eliminujeme riziko infekcie z lôžka, v ktorom spala nakazená osoba. Pokiaľ je osoba už nakazená, má istotu, že se liečí/spí na čistom lôžku. Po vyliečení máme istotu, že lôžko nieje kontaminováné vírusmi a baktériami.
 • Vankúše MagniProtect sú, tak aj pre ideálným riešením ako pre domácnosti,hotely a penzióny, ktoré chcú svojim klientom poskytnúť bezpečné lôžko bez vírusov a baktérií. 
 • Pri spaní na boku zmierňuje tlak na krčnú tepnu. Podopiera zakrivenie krčnej chrbtice pri spaní na chrbte a uvolňuje blokáciu krčnej chrbtice. Rozdielna výška vlnky umožňuje použitie vankúša obojstranne.

 

TECHNOLÓGIA VIROSTOP - SILA STRIEBRA PROTI VÍRUSOM A BAKTÉRIÁM

 

 

ViroStop je exkluzívna kombinácia vezikulárnych technológií a striebra navrhnutá tak, aby zabraňovala uchyteniu a množeniu baktérií a vírusov na tkaninách, ktoré sú inak ideálnymi povrchmi pomáhajúcimi rozvoju negatívnych patogénov.

 

Striebro má silný antivírový a antibakteriálny účinok a počas pár minút dokáže zničiť 99,9% vírusov a baktérií. Priťahuje vírusy a baktérie, ktoré majú opačný elektrický náboj, a trvalo sa na nich viaže. Vezikulárna technológia (tj. tukové sférické vačky) narušia membránu vírusov alebo baktérií a striebro je počas 2-5 minút zničí. Táto textilná technológia sa v laboratóriách osvedčila ako účinná aj proti SARS-CoV-2, čo je obalený vírus spôsobujúci COVID-19. Nezávislé testy vykonané v USA teda jednoznačne preukázali účinok technológie ViroStop aj proti ľudskému koronavírusu. 

 

 

 


Akonáhle sme filtre v respirátoroch triedy FFP2 upravili technológiou Virostop, došlo k dramatickému zvýšeniu ich funkčnosti až na úroveň najvyššej triedy FFP3.

 

 

 

 

Certifikát OEKO-TEX® STeP garantuje dôvěryhodnosť a transparentnosť ekologických opatrení vo všetkých fázach procesu výroby.

OEKO TEX STANDARD 100 zaručuje absenciu zdraviu škodlivých látok pre ľudí a pre životné prostredie.

 

 

 

 

 


Norma ATCC 100 FOR VIRUS s protokolom novo zameraným na COVID-19 potvrdzuje antivírusový účinok. ISO 18184 potvrdzuje antivírusovú aktivitu textilných výrobkov. ISO 20743 potvrdzuje antibakteriálnu aktivitu textilných výrobkov. 

 

 

 

 

 

Laboratória regeneratívnej medicíny, biomateriálov a pokročilých terapií klinického fyziologického ústavu CNR - Massa (riaditeľ: Dr. Giorgio Soldani) a katedra translačného výskumu, novej medicíny a chirurgických technológií univerzity v Pise (riaditeľ: Prof. Mauro Pistello) potvrdili, že MagniProtect je schopný generovať maximálnu vírusovú inaktiváciu v priebehu 60 minút a z tkaniny je odstránených viac než 99% SARS-COV-2.


Cena: 99,00 €