PRELOMOVÁ TECHNOLÓGIA V BOJI PROTI VÍRUSOM A BAKTÉRIÁM

 

 

MagniProtect sú antivírové a antibakteriálne matrace, toppery, prestieradlá a vankúše s technológiou zabraňujúcou síreniu nie len COVID-19.

 

 

Obliečky a poťahy matracov môžu napomáhať k vytváraniu priaznivého prostredia pre baktérie a vírusy.


Magniflex vyvinul MagniProtext, ktorý účinne zabraňuje vytvoreniu a udržaniu prostredia vhodného pre reprodukciu vírusov a baktérií.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


VÍRUSY A BAKTÉRIE. SPITE BEZ NEVIDITEĽNÝCH NEPRIATEĽOV.

 


AKO TO FUNGUJE?

 

 

         

 

 

 


VIROSTOP

 

Striebro proti vírusom a baktériám.

 

ViroStop je exkluzívna kombinácia vezikulárnych technológií a striebra navrhnutá tak, aby zabraňovala uchyteniu a množeniu baktérií a vírusov na tkaninách, ktoré sú inak ideálnymi povrchmi pomáhajúcimi rozvoju negatívnych patogénov.

 

Vezikulárna technológia cieli na obalené vírusy a pomáha ich rýchlemu ničeniu. Technológia aktívneho striebra cieli na vírusy a baktérie a efektívne zabraňuje ich množeniu.

 

Hneď ako sme filtre v resporátoroch triedy FFP2 upravili technológiou ViroStop, došlo k dramatickému zvýšeniu ich funkčnosti až na úroveň najvyššej triedy FFP3.

 


Certifikát OEKO-TEX® STeP garantuje dôveryhodnosť a transparentnosť ekologických opatrení vo všetkých fázach procesu výroby..

OEKO TEX STANDARD 100 zaručuje absenciu zdraviu škodlivých látok pre ľudí a pre životné prostredie.

 

 

 


Norma ATCC 100 FOR VIRUS s protokolom novo zameraným na COVID-19 potvrdzuje antivírusový účinok. ISO 18184 potvrdzuje antivírusovú aktivitu textilných výrobkov. ISO 20743 potvrdzuje antibakteriálnu aktivitu textilných výrobkov.

 

 


Laboratórium regeneratívnej medicíny, biomateriálov a pokročilých terapií klinického fyziologického ústavu CNR – Massa (riaditeľ: Dr. Giorgio Soldani) a katedra translačného výskumu, novej medicíny a chirurgických technológií univerzity v Pise (riaditeľ: Prof. Mauro Pistello) potvrdili, MagniProtect je schopný generovať maximálnu vírusovú inaktiváciu počas 60 minút a z tkaniny je odstránený viac ako 99% SARS-COV-2.

 

 

 

Zobrazenie:
MagniProtect 8MagniProtect 8

Stredne vysoký matrac z kolekcie MagniProtect predstavuje revolučnú novinku v boji proti vírusom a baktériám. Kombinácia technológie ViroStop a aktívneho striebra bráni výskytu aktívnych vírusov a baktérií na matraci a zabraňuje tak negatívnemu vplyvu patogénov na človeka. Účinky technológie ViroStop potvrdzujú medzinárodné normy ATCC a ISO.

 

 

 Kolekcia: MagniProtect
Poťah: Virostop
Výška: 21 cm
Tuhosť : stredne tuhá
Nosnosť: 180 kg
Snímateľný poťah: NIE
Prateľný poťah: NIE
Predĺžená záruka na jadro: 10 rokov
Duálny komfort: NIE
Vhodné pre: deti i dospelých

 

 


PREČO ZVOLIŤ MATRAC MAGNIPROTECT 8?

 

 

 

 • MagniProtect účinne bojuje proti vírusom a baktériám.
 • Vďaka unikátnej kombinácii vezikulárnej technológie a už overeného aktívneho striebra vzniká prostredie, v ktorom vírusy a baktérie nemajú potrebné živné faktory. Tým dochádza k minimalizácií výskytu aktívnych vírusov a baktérií a teda i negatívneho vplyvu patogénov na človeka.
 • Poťah matrace MagniProtect 8 obsahuje pamäťovou penu Memoform, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru Vášho tela, nevyvíja protitlak a pôsobí proti preležaninám.
 • Vrstva zo studenej peny Elioform poskytuje stredne tuhú ortopedickú podporu chrbtice.
 • Poťah z látky ošetrene technológiou ViroStop nie je snímateľný. Cieľom je zaistiť čo najdlhší antivírusový a antibakteriálny účinok, ktorý sa praním postupne znižuje.
 • Matrac odporúčame uložiť na pevný latový rošt alebo lamelový (pevný/polohovací) rošt.
 • Predĺžená záruka na jadro matraca je 10 rokov.
 • Matrac je vhodný aj pre malé deti.
 • Matrace je vyrobený v súlade s medzinárodnými normami a vlastní certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP.
 1. nesnímateľný poťah z vysoko kvalitného a odolného polyesteru novej generácie ošetreného technológiou ViroStop
 2. super mäkké vlákno a patentovaná pamäťová pena Memoform prešité v poťahu (2 cm)
 3. ortopedická pena Elioform (18 cm)

 

 


PRE KOHO JE MATRAC VHODNÝ?

 

 • Pre všetkých, ktorí majú obavu z baktérii a vírusov, ktoré sa v matracoch a vankúšoch bežne vyskytujú.
 • Pre osoby, ktoré majú zníženú imunitu a majú obavu z vírusového alebo bakteriálneho ochorenia. Prípadne pre tých, ktorí vírusové alebo bakteriálne ochorenie prekonali a chcú mať lôžko čisté a bezpečné.
 • Vírusy a baktérie môžu zásadným spôsobom ovplyvňovať naše zdravie. Vďaka ich absencií na matraci, topperi, vankúši alebo prestieradle eliminujeme riziko infekcie z lôžka, v ktorom spala nakazená osoba. Pokiaľ je osoba už nakazená, má istotu, že sa lieči/spí v čistom lôžku. Po vyliečení máme istotu, že lôžko nie je kontaminované vírusmi a baktériami.
 • Matrac je ideálnym riešením tak pre domácnosti, ako aj pre hotely a penzióny, ktoré chcú svojim klientom poskytnúť bezpečné lôžko bez vírusov a baktérií. 
   

 

TECHNOLÓGIA VIROSTOP - SILA STRIEBRA PROTI VÍRUSOM A BAKTÉRIÁM

 


ViroStop je exkluzívna kombinácia vezikulárnych technológií a striebra navrhnutá tak, aby zabraňovala uchyteniu a množeniu baktérií a vírusov na tkaninách, ktoré sú inak ideálnymi povrchmi pomáhajúcimi rozvoju negatívnych patogénov.

 

Striebro má silný antivírový a antibakteriálny účinok a počas pár minút dokáže zničiť 99,9% vírusov a baktérií. Priťahuje vírusy a baktérie, ktoré majú opačný elektrický náboj, a trvalo sa na nich viaže. Vezikulárna technológia (tj. tukové sférické vačky) narušia membránu vírusov alebo baktérií a striebro je počas 2-5 minút zničí. Táto textilná technológia sa v laboratóriách osvedčila ako účinná aj proti SARS-CoV-2, čo je obalený vírus spôsobujúci COVID-19. Nezávislé testy vykonané v USA teda jednoznačne preukázali účinok technológie ViroStop aj proti ľudskému koronavírusu. 

 

 


Akonáhle sme filtre v respirátoroch triedy FFP2 upravili technológiou Virostop, došlo k dramatickému zvýšeniu ich funkčnosti až na úroveň najvyššej triedy FFP3.

 

 

 


Certifikát OEKO-TEX® STeP garantuje dôvěryhodnosť a transparentnosť ekologických opatrení vo všetkých fázach procesu výroby.

OEKO TEX STANDARD 100 zaručuje absenciu zdraviu škodlivých látok pre ľudí a pre životné prostredie.

 

 

 

 

 

 

 


Norma ATCC 100 FOR VIRUS s protokolom novo zameraným na COVID-19 potvrdzuje antivírusový účinok. ISO 18184 potvrdzuje antivírusovú aktivitu textilných výrobkov. ISO 20743 potvrdzuje antibakteriálnu aktivitu textilných výrobkov.   

 

 

Laboratória regeneratívnej medicíny, biomateriálov a pokročilých terapií klinického fyziologického ústavu CNR - Massa (riaditeľ: Dr. Giorgio Soldani) a katedra translačného výskumu, novej medicíny a chirurgických technológií univerzity v Pise (riaditeľ: Prof. Mauro Pistello) potvrdili, že MagniProtect je schopný generovať maximálnu vírusovú inaktiváciu v priebehu 60 minút a z tkaniny je odstránených viac než 99% SARS-COV-2.

 

 

 

 

 

cena: 499,00 €