Zobrazenie:
Firenze in FioreFirenze in Fiore

Firenze in Fiore
Kvitnúca Florencia s esenciami jazmínu a ylang-ylang.

 

Každý pozná jazmín, ale málokto vie, že prvá jazmínová farma v Taliansku bola Cosimo de Medici, priamo v Toskánsku. Firenze in fiore uvoľňuje všetku sladkosť jazmínu a exotického ylang‑ylang, charakteristického pre oblasť Polynézie. Vôňa sa miesi so sviežimi tónmi florentskej ľalie a konvalinky, obohatenými o výťažky ambry, živice a bieleho machu. Táto kombinácia dodáva vôni trvalú arómu.

Esencie: jazmín, ylang-ylang

Vonná esencia (250ml) + sada bambusových tyčiniek

Doba pôsobenia 4-5 mesiacov

Zloženie: alkohol (78-82%), esenciálny oleje

cena: 64,00 €
Vecchia ToscanaVecchia Toscana

Vecchia Toscana
Podmanivá vôňa Toskánska z esencií tabaku, cédru, santalového dreva a jazmínu.

Toskánsky tabak je známy po celom svete vďaka svojej charakteristickej vôni. Vecchia Toscana spája jeho silnú vôni s extraktmi kvetín a citrusových plodov. Silná tabaková aróma dokonale harmonizuje s drevitými tónmi cédru a santalového dreva, podfarbeného tónmi jazmínu, ambry a živice.

Esencie: tabak, céder, santalové drevo, jazmín

Vonná esencia (250ml) + sada bambusových tyčiniek

Doba pôsobenia 4-5 mesiacov

Zloženie: alkohol (78-82%), esenciálne olej

cena: 64,00 €
Limonaia ToscanaLimonaia Toscana

Limonaia Toscana
Vonná esencia z citrusových plodov Toskánska.


Predstavte si kvitnúcu citrusovú záhradu plnú života a tanca v citrónovej tráve. Príjemná a dominantná citrusová aróma po chvíli odznie a dovolí Vám vnímať sladké tóny dreva a bielych kvetov. Konečné zloženie pripomína sviežu letnú vôňu, ktorá každému prostrediu vtisne vzrušujúci nádych.

Esencie: citrusové plody

Vonná esencia (250ml) + sada bambusových tyčiniek

Doba pôsobenia 4-5 mesiacov

Zloženie: alkohol (78-82%), esenciálny olej

cena: 64,00 €
Spezie Del GranducatoSpezie Del Granducato

Spezie Del Granducato
Vôňa korenia a exotiky. Výťažky zo stromu kopaiva, santalového dreva a olejovej živice.

 

Vôňa s duchom vzdialených tajomných končín. Vďaka svojej aróme Vás vracia do časov starovekých bazárov, odkiaľ sa vďaka nespočetnému množstvu cestovateľov dostávalo korenie z východných zemí do Florencie. Ide o harmonickú kombináciu vôní z výťažku stromu kopaiva, santalového dreva, bieleho mechu a sladko voňajúcej olejovej živice. Pripravte svoje zmysly na exotickú cestu.

Esencie: výťažky zo stromu kopaiva, santalové drevo, olejová živica

Vonná esencia (250ml) + sada bambusových tyčiniek

Doba pôsobenia 4-5 mesiacov

Zloženie: alkohol (78-82%), esenciálny olej

cena: 64,00 €
Brezza FiorentinaBrezza Fiorentina

Brezza Fiorentina
Florentský vánok s esencií kosatca, levandule a gáfru.

 

Spojením florentského kosatca a levandule vzniká jemná aróma. Počas niekoľkých okamžikov Vás pohltia sladké tóny Brezza Fiorentina - čistá vôňa jari. Už od staroveku sa pre svoje relaxačné vlastnosti používa práve spojenie kosatca a levandule. Pridaním tónu bazalky, gáfru a sladkého dreva vznikol jedinečný intenzívny relaxačný parfum.

Esencie: kosatec, levanduľa, gáfor

Vonná esencia (250ml) + sada bambusových tyčiniek

Doba pôsobenia 4-5 mesiacov

 

Vône
Magniflex pracoval niekoľko rokov na vývoji jedinečných vôní, ktoré by dokázali príjemne prevoňať domácnosť, uvoľniť telo aj myseľ a navodiť relaxačnú pohodu. Po náročnom vývoji a komplexnom testovaní Vám kolekciu predstavujeme. Vône sú vyrobené v najvyššom možnom štandarde – v kombinácií alkoholu a čistých bylinných extraktov. Podľa Magniflex receptúry ich vyrába špičková talianska továreň na parfumy, ktorá pracuje napríklad aj pre firmu Gucci. Pri výrobe nepoužívame žiadne zdraviu škodlivé chemické prísady a sú vhodné aj pre alergikov. Vône Magniflex boli po prvýkrát verejnosti predstavené na veľtrhu Salone di Mobile v Miláne v Taliansku v roku 2015 a teraz ich predstavujeme aj našim klientom v Čechách a na Slovensku. Vyvinuli sme 5 jedinečných parfumov, ktoré môžete striedať podľa ročných období a podľa Vašich individuálnych preferencií. Pozývame Vás do sveta harmónie, sveta jedinečných a podmanivých čuchových vnemov.

cena: 64,00 €