Topper Virtuoso VIP

Topper Virtuoso VIP
Spojenie technologicky najvyspelejších materiálov a tradičných prírodných surovín najvyššej kvality. Vitajte vo svete luxusu – vo svete zvanom Virtuoso.

 

Nosnosť: 180 kg
Prateľný poťah: nie
Vhodné pre: deti i dospelých
Rozmery: 90 cm / 200 cm
Tuhosť : stredne tuhá

Poťah: saténová viskóza
Výška: 5 cm

 

Prečo zvoliť Topper Virtuoso VIP?

 

- Luxusný doplnok pre maximálny komfort matraca Virtuoso.
- Poťahová látka je vyrobená zo saténovej viskózy, ktorá vyniká hebkosťou a dotyk s ňou je pre pokožku ľudského tela veľmi príjemný.
- Matrac môže byť použitý obojstranne – zimná strana hreje a letná strana osviežuje a ochladzuje.
- Vhodné riešenie, ako umiestniť klasické prírodné materiály najvyššej kvality na váš existujúci matrac. Odporúčame umiestniť na tvrdý matrac. Matrac by nemal byť preležaný.
1.    jemný poťah zo saténove ponúka dokonalú priedušnosť a hebkosť
2.    zimná strana obsahuje výplň z kašmíru, ovčej vlny, ťavej srsti a konských vlasov
3.    letná strana s výplňou z hodvábu, ľanu, konských vlasov a bavlny

Popis:

Topper Virtuoso VIP je exkluzívny doplnok k luxusným matracom Virtuoso. Poťah topperu je vyrobený z jemnej saténovej viskózy, ktorá spojuje jedinečné vlastnosti prírodného drevitého vlákna a kvalitu saténového tkaniva. Matrac je možné použiť obojstranne. Letná strana obsahuje výplň z hodvábu, ľanu, konských vlasov a bavlny. Vďaka schopnosti týchto materiálov dokáže absorbovať vlhkosť a udržiavať spánkovú mikroklímu neustále suchú a priedušnú, je vhodný počas teplých mesiacov. Zimná strana s výplňou z kašmíru, ovčej vlny, ťavej srsti a konských vlasov má výborné termoregulačné vlastnosti a je ideálna počas chladnejších mesiacov.


Cena: 1 144,00 €